کد خبر: 3858339
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
جواد مزدآبادی خبر داد؛
گروه هنر ــ یک کارگردان سینما و تلویزیون گفت: در فیلم جدیدم «نیست، اما هست» سعی می‌کنم در بستری اجتماعی به زیاده‌طلبی انسان بپردازم، عاملی که بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را رقم زده است.

جواد مزدآبادی، کارگردان سینما در گفت‌‌وگو با ایکنا خبر داد: تا یک ماه آینده سومین فیلم سینمایی‌ام با نام «نیست، اما هست» با دریافت مجوز ساخت به مرحله تولید خواهد رسید. سرمایه‌گذار این فیلم معین شده است و به محض دریافت مجوز، پیش تولید این اثر آغاز می‌شود، البته این فیلم سینمایی به جشنواره فیلم فجر نخواهد رسید، ولی بعد از تولید در نوبت اکران قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این فیلم داستانی اجتماعی دارد و پیامش معناگراست. یعنی در پایان به این نکته توجه می‌شود که بسیاری از مسائل ما ناشی از زیاده خواهی انسان است و همین موضوع سبب می‌شود انسان دچار مشکلات فراوانی شود.

این فیلمساز ادامه داد: من در فیلم «طاووس‌های بی‌پر» نیز دغدغه‌های معنایی‌‌ام را بیان کردم، اما تلاش می‌کنم باور‌ها و اعتقاداتی که به آن معتقدم در قالبی به بیننده منتقل کنم که بعد از تماشا مخاطب احساس نکند مورد موعظه واقع شده است زیرا مخاطب از شعارزدگی بیزار است. 

این فیلمساز درباره لوکیشن «نیست، اما هست» هم چنین اظهار کرد: این فیلم قرار است در تهران ضبط شود، اما بخش‌هایی از این فیلم در کیش جلوی دوربین می‌رود. فیلمنامه این فیلم سینمایی را هم خود نگاشته‌ام و به زودی عوامل این اثر معرفی خواهند شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: