کد خبر: 3861586
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان/
گروه مسابقات ــ دومین روز رقابت‌های سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امروز، 13 آذرماه، از ساعت 8:30 آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایکنا به شیراز؛ دومین روز رقابت‌های سی‌وچهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امروز، 13 آذرماه از ساعت 8:30 در دو بخش آقایان و بانوان آغاز می‌شود.

این رقابت‌ها در بخش آقایان در نوبت صبح با رشته دعاخوانی و در نوبت عصر از ساعت 15 در رشته قرائت تحقیق ادامه خواهد یافت و پس از نماز مغرب و عشا نیز رشته تواشیح برگزار می‌شود. همچنین در سالن حفظ قرآن نیز در نوبت صبح، رقابت حافظان کل را خواهیم داشت و از ساعت 14:30 رقابت حفظ پنج جزء را شاهد هستیم و پس از اذان مغرب و عشا نیز برگزاری فینال رشته حفظ کل را خواهیم داشت.

اما در بخش بانوان نیز در سالن حفظ در نوبت صبح رقابت حفظ کل و در نوبت عصر نیز رقابت‌های حفظ پنج جزء و پس از اذان مغرب و عشا در صورت فینال، رقابت فینالیست‌های حفظ کل را می‌بینیم. در سالن قرائت نیز صبح دومین روز جشنواره به رقابت دعاخوانی و در نوبت عصر رقابت‌های ترتیل و فینال رشته قرائت را شاهد هستیم. عصر امروز نیز برنامه گردشگری و بازدید از ارگ کریم خان زند در برنامه قرار داده شده است.

یادآور می شود، سی‌وچهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز از 12 تا 14 آذرماه در حال برگزاری است. همچنین اختتامیه این جشنواره نیز، پنجشنبه، 14 آذرماه در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر احمد بن موسی الکاظم(ع) با حضور مسئولان و مدیران ارشد همه دستگاه‌های دانشگاهی برگزار خواهد شد.

همچنین آقایان برگزیده رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل به هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، که از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان وابسته به جهاددانشگاهی هر دوسال یکبار برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: