کد خبر: 3878891
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
سردار نائینی خبرداد:
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس از برگزاری «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» در چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی خبر داد.

برگزاری جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانیبه گزارش ایکنا به نقل از مرکز اسناد، سردار علی‌محمد نائینی، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه کتاب سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی» در سال آینده خبر داد و گفت: این جشنواره با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در سطح ملی به همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: از همه ناشران، پژوهشگران، محققان و نویسندگان و مراکز علمی و پژوهشی در حوزه دفاع مقدس دعوت می‌کنیم تا در این رویداد مهم علمی و فرهنگی مشارکت جدی داشته باشند.

سردار نائینی با اشاره به موضوعات این جایزه بیان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد علمی و فرهنگی می‌توانند در حوزه‌های گوناگون نظامی، امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، بین الملل، تاریخی و اقتصادی شرکت کنند.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: ذکر این نکته مهم است که آثار ارسالی باید از معیار‌های پژوهشی برخوردار باشند و طی سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ منتشر شده باشند. همچنین در حال حاضر کتاب‌های پژوهشی مدنظر است و مقالات و پایان‌نامه‌­ها در این دوره پذیرفته نخواهد شد. دبیرخانه‌ای نیز برای این جایزه پیش‌بینی شده و راه‌های ارتباطی با دست‌اندرکاران جشنواره به‌زودی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: