کد خبر: 3889374
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
مهلت ثبت نام دوره‌های آموزش مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه که از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا(س) برگزار می‌شود، تا پایان فروردین‌ماه تمدید شد.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ فهیمه الیاسی، سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعة‌الزهرا(س) با اشاره به برگزاری پنج دوره مجازی معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه از سوی این مرکز، اظهار کرد: با توجه به استقبال بانوان، مهلت ثبت نام در این دوره‌های آموزشی تا پایان فروردین‌ماه تمدید شد.

وی افزود: برگزاری پنج دوره آموزشی مجازی شامل آشنایی با معارف قرآن کريم، آشنایی با صحيفه سجاديه، احکام مختص بانوان، آرامش در زندگی از منظر قرآن و والدگری مثبت، در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعة‌الزهرا(س) با بیان اینکه عموم بانوان می‌توانند برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند، یادآور شد: این دوره‌ها به‌مدت ۱۰ جلسه به‌صورت مجازی برگزار می‌شوند.

الیاسی هزینه شرکت در هر دوره را با تخفیف ویژه ۳۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در هر یک از این دوره‌ها به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان جهت تکمیل فرآیند ثبت نام، هزینه دوره را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۲۰۰۹ به نام حوزه علمیه خواهران جامعةالزهرا(س) واریز و عکس فیش واریزی خود را به ایمیل مرکز ارسال کنند.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعة‌الزهرا(س) گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با ایمیل مرکز به آدرس borhan@jz.ac.ir مکاتبه کنند.

الیاسی با بیان اینکه در طول سال، دوره‌های آموزش معارف اسلامی ویژه بانوان غیرطلبه ایرانی و غیرایرانی از سوی این مرکز برگزار می‌شود، افزود: این دوره‌ها بر اساس نیازسنجی بانوان و به‌صورت کاربردی هستند، چنانچه بسیاری از شرکت‌کنندگان پس از حضور در این دوره‌ها، متقاضی تحصیل بلندمدت در جامعة‌الزهرا(س) می‌شوند.

وی در پایان اظهار کرد: زمان تشکیل کلاس‌های این دوره‌های آموزشی در صورت به حد نصاب رسیدن به شرکت‌کنندگان اعلام می‌شود.

مریم بشیری
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: