کد خبر: 3890127
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با حضور در منزل یکی از مدافعان سلامت کشور، ضمن تجلیل از خدمات این شهید پزشک از خانواده وی تقدیر کرد.
تقدیر از خانواده شهدای مدافع سلامتبه گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی کشور، ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور به همراه تعدادی از مسئولان این سازمان به رسم تقدیر و تجلیل به دیدار خانواده شهید دکتر حمیدرضا مهینی، از شهدای مدافع سلامت کشور رفت.

در این دیدار خانم دکتر صحابی، یکی از متخصصان قلب و عروق کشور و همسر این شهید مدافع سلامت به بیان خاطراتی از شهید حمیدرضا مهینی پرداخت و از فداکارای‌ها و جان‌فشانی‌های وی در دوران فعالیتش به خصوص برای قشر کم درآمد و محروم در منطقه پاکدشت ورامین سخن به میان آورد.

صحابی از روحیه جهادگرانه همسرش در دوران فعالیتش یاد کرد و تلاش شبانه‌روزی وی را خصوصاً در روز‌های شیوع کرونا، برگ زرینی دانست که بر دفتر خدمات خداپسندانه شهید مهینی افزوده شده است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی نیز ضمن طلب صبر برای خانواده این شهید مدافع سلامت، از جهاد و ایثار کادر درمانی کشور و جان‌فشانی‌های جامعه پزشکی قدردانی کرد و گفت: امروز فرشته‌های سپیدپوشی نظیر شهید مهینی که در صف اول خدمت‌رسانی خالصانه خدمت بودند و شبانه‌روز برای سلامت مردم تلاش می‌کردند، کم نیست و برکت جان و جهاد این بزرگواران در جبهه جنگ بی امان با کروناویروس، در حافظه ایران و جهان به یادگار می‌ماند.

متولیان، دکتر مهینی را شهیدی دانست که در نبرد امروز جامعه و در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرد و تا لحظه آخر جان بیماران را بر خود مقدم دانست و افزود: بهای این خدمات خداپسندانه و خیرخواهانه نزد خدا محفوظ است، اما اینک این مردم و مسئولان هستند که باید با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی این نبرد بی‌امان(کرونا ویروس) را ادامه و به پایان برسانند.

در پایان نیز رئیس جامعه پزشکی کشور به تقدیر از همسر و دو فرزند این شهید مدافع سلامت پرداخت و برای ایشان طلب صبر و موفقیت از درگاه خداوند کرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: