کد خبر: 3901641
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
بنابر درخواست بانوان قرآنی کشورمان، تدابیر لازم برای برگزاری جشنواره مجازی قرآنی «نور امید» در بخش بانوان نیز فراهم شد.

سیدحسین موسوی‌بلده، رئیس اجرایی شورای عالی قرآن شهرداری تهران، در گفت‌وگو با ایکنا، با اعلام این خبر گفت:  بنابر مطالبه اساتید، مربیان، مدیران و فعالان قرآنی حوزه بانوان، شورای عالی قرآن شهرداری تهران با مشارکت اداره‌کل امور بانوان و اداره‌کل فرهنگی شهرداری تهران جشنواره مجازی قرآنی #نور_امید را در بخش بانوان برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این جشنواره در دو رشته قرائت ترتیل با محوریت آیات 17 سوره مبارکه انعام ، 107سوره مبارکه یونس، 87 و 88 سوره مبارکه انبیاء و 77 سوره مبارکه فرقان و تفسیر قرآن کریم با محوریت سوره مبارکه نور و در دو گروه سنی زیر 15 سال و بالای 15 سال برپا خواهد شد.

موسوی‌بلده تأکید کرد: به جهت رعایت کامل مسائل شرعی تمامی مراحل اجرایی این بخش از جشنواره از قبیل دبیرخانه، پاسخگویی به سؤالات ، داوری و ... توسط فعالان قرآنی و اساتید قرآنی بانو انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: بانوان علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره قرآنی مجازی نور امید تا سوم تیرماه فرصت دارند تا آثار خود را ارسال کنند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.noore-omid.ir مراجعه کنند.

دریافت منبع مسابقه تفسیر سوره مبارکه نور

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: