کد خبر: 3916261
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
لاری اعلام کرد؛
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه سه هزار و ۹۴۰ ایرانی در وضعیت شدید ابتلا به کرونا هستند، گفت: براساس معیار‌های قطعی تشخیصی، طی 24 ساعت گذشته دو هزار و ۵۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و یک هزار و ۸۹ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش ایکنا، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: از دیروز تا امروز ۲۲ مردادماه، براساس معیار‌های قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده است که یک هزار و ۸۹ نفر از آن‌ها بستری شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۳۳ هزار و ۶۹۹ نفر رسید.

وی افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان به ۱۸ هزار و ۹۸۸ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون ۲۹۰ هزار و ۲۴۴ نفر از بیماران بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: ۳۹۴۰ نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری و تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون دو میلیون و ۷۶۳ هزار و ۲۲۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وی افزود: استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: همچنین استان‌های فارس، ایلام، لرستان، هرمزگان، زنجان، قزوین، آذربایجان غربی، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد در وضعیت هشدار قرار دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: