کد خبر: 3916509
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
طی 24 ساعت گذشته؛
سخنگوی وزارت بهداشت، از شناسایی دو هزار و ۵۰۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته، ۱۶۹ بیمار مبتلا به کرونا فوت کردند.
۱۶۹ بیمار مبتلا به کرونا فوت کردندبه گزارش ایکنا، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، از شناسایی دو هزار و ۵۰۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد و گفت: با احتساب این موارد، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۳۸ هزار و ۸۲۵ نفر رسید.

وی افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۹ هزار و ۳۳۱ نفر رسید.

لاری ادامه داد: خوشبختانه تا کنون ۲۹۳ هزار و ۸۱۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳ هزار و ۹۵۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند، یادآور شد: تا کنون دو میلیون و ۸۱۲ هزار و ۴۸۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری تأکید کرد: استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین استان‌های فارس، ایلام، لرستان، هرمزگان، زنجان، قزوین، آذربایجان غربی، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: