کد خبر: 3917066
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

ادای احترام به شهدای آزاده کشور در بهشت زهرا(س)

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای آزاده و آزادگان متوفی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش ایکنا، همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای آزاده و آزادگان متوفی با حضور صمیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه این مراسم معنوی اظهار کرد: شهدای آزاده علاوه بر اینکه در جبهه نبرد با دشمن بعثی جهاد کردند در جنگ فرهنگی و عقیدتی نیز طی دوران اسارت توانستند دشمن را به زانو درآورند.

صمیمی گفت: اعتقاد به اهداف بلند اسلام و انقلاب عاملی شد تا شهدای آزاده و آزادگان دوران تلخ اسارت و شکنجه‌های صدامیان را به راحتی تحمل کنند.

در ادامه سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم امام راحل با همراهی خانواده‌های معظم شهدای آزاده و آزادگان متوفی با حضور بر مزار این عزیزان ضمن نثار گل به مقام والای شهدا ادای احترام کرد و با حضور بر مزار سیدالاسرا سردار شهید حسین لشگری خاطره این یاران سفر کرده را گرامی داشت.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha