کد خبر: 3919949
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۲
به همراه مسابقه درون‌برنامه؛
برنامه موبایلی قصه تصویری و گویا به همراه مسابقه درون‌برنامه با عنوان «از زبان رقیه (س)» ویژه خردسالان و کودکان با جوایز ویژه منتشر شد.

از زبان رقیه

به گزارش ایکنا، برنامه موبایلی قصه تصویری و گویا به همراه مسابقه درون‌برنامه با عنوان «از زبان رقیه (س)» ویژه خردسالان و کودکان منتشر شد.

علاقه‌مندان شرکت در این مسابقه فقط تا ۹ مهرماه فرصت دارند تا با نصب اپلیکیشن و شرکت در مسابقه آن، از جوایز ویژه که شامل ۷۲ نگین انگشتری حرم امام‌حسین(ع) است بهره‌مند شوند. این جوایز ویژه مخاطبانی است که هم در مسابقه شرکت کرده و عضو یکی از شبکه‌های اجتماعی با عنوان «رواق کودک» شوند و کلمه «یا حسین(ع)» را به ادمین کانال ارسال کنند.
 
همچنین از دیگر جوایز این مسابقه می‌توان به ۷۲ کارت هدیه یک میلیون ‌ریالی، ۷۲ بسته فرهنگی و هدیه حرم مطهر‌ اشاره کرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه و جهت دریافت برنامه «از زبان‌ رقیه (س)» می‌توان به این آدرس http://go ۲ l.ir/۹ Wbmy مراجعه کنند. همچنین جهت اطلاعات بیشتر به کانال ایتای «رواق کودک» حرم مطهر ‌حضرت معصومه (س) به نشانی https://eitaa.com/haramqom_koodak و یا پیج اینستاگرامی رواق کودک به نشانی https://www.instagram.com/javane_no و یا کانال تلگرامی به نشانی t.me/haramqom_koodak مراجعه شود.

همچنین، زمان اعلام ‌نتایج و اسامی ‌برگزیدگان و برندگان قرعه‌کشی جوایز و نگین‌های انگشتری حرم امام حسین(ع) روز ۱۷ مهرماه مصادف با اربعین حسینی خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: