کد خبر: 3923417
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
حجت‌الاسلام میثم امرودی و جمعی از مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به منظور اعلام انزجار از تکرار اهانت نشریه شارلی ابدو، به پویش رسانه «جرم بزرگ» پیوستند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، پویش رسانه‌ای «جرم بزرگ» از تمامی اهالی فرهنگ و رسانه دعوت می‌کند با انتشار پست مشترک در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، از تکرار بی‌شرمانه توهین نشریه فرانسوی زبان «شارلی ابدو» اعلام انزجار کنند.

به همین منظور، روزگذشته رییس و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با انتشار پست‌هایی در فضای مجازی، این توهین وقیحانه را محکوم کردند.

پویش رسانه‌ای «جرم بزرگ» از تمامی اهالی فرهنگ و رسانه دعوت می‌کند با انتشار پست مشترک در فضای مجازی صفحات شخصی؛ اعلام انزجار خود از توهین نشریه فرانسوی زبان «شارلی ابدو» را با هشتگ‌های #جرم_بزرگ، #تروریسم_رسانه‌ای، #شارلی_ابدو_رسانه_نیست، #جریمةعظیمة، #الارهاب_الاعلامی، #شارلی_ابدو_لیس_اعلامًا، #GrandCrime#، #TerrorismeMédiatiqueGreatCrime،  #MediaTerrorism،  #CharlieHebdoIsNotMedia و #CharlieHebdoNestPasUnMédia که برای اعلام انزجار از این اقدام بی‌شرمانه رسانه‌ای طراحی شده است، بارگذاری کنند.

علاقه‌مندان برای پیوستن به این پویش و دریافت پست اختصاصی می‌توانند، عکس و نام خود را به صفحه رسمی فرهنگ‌سرای رسانه در اینستاگرام به نشانی farhangsararesaneh@ دایرکت کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: