کد خبر: 3923566
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
پایگاه اطلاع‌رسانی سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به منظور ارائه اخبار و اطلاعات مربوط به این دوره از کنفرانس وحدت اسلامی راه‌اندازی شد.  

به گزارش ایکنا، به نقل از خبرگزاری تقریب، سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از تاریخ هشتم الی سیزدهم آبان ماه سال جاری در مرکز همایش‌‏های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران) تهران برگزار می‌شود.

به همین منظور پایگاه اطلاع‌رسانی سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به آدرس اینترنتی http://iuc.taqrib.ir راه‌اندازی شده است و اطلاعات مربوط به زمان ثبت‌نام و ارائه مقالات را اطلاع‌رسانی می‌کند.

در این سایت، فراخوان مقالات این دوره از کنفرانس وحدت اسلامی با عنوان «همکاری‌های اسلامی در مواجهه با مصائب و بلایا» و همچنین سخنرانان اصلی این کنفرانس ارائه شده است.

بر اساس اطلاعات مندرج در این سایت، آخرین مهلت ثبت‌نام برای ارسال مقالات، سه‌شنبه، 15 مهر 99 مشخص شده است و پژوهشگران و دانشمندان شرکت‌کننده می‌توانند چکیده مقالات خود را تا دوشنبه، 31 شهریور 99 ارسال کنند. آخرین مهلت ارسال اصل مقالات نیز سه‌شنبه، 15 مهر 99 اعلام شده است.

از جمله حامیان و مشارکت‌کنندگان در برگزاری سی‌وچهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی می‌توان به مؤسسات زیر اشاره کرد: دانشگاه مذاهب اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت(ع)، سازمان تبلیغات اسلامی، دانشگاه ادیان و مذاهب، جامعة المصطفی(ص) العالمیه، نهاد ریاست جمهوری، بنیاد مستضعفان، دانشگاه آزاد اسلامی، پژوهشگاه رویان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی، مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان، سازمان صدا و سیما، وزارت امور خارجه، شهرداری تهران.

از علاقه‌مندان دعوت می‌شود به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در برگزاری کنفرانس به این آدرس مراجعه کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: