کد خبر: 3927173
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، دبیر دومین دوره جشنواره ملی تئاتر «سردار آسمانی» را معرفی و منصوب کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی طی حکمی امیرحسین شفیعی را به‌عنوان دبیر دومین دوره جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده‌ است:
«نظر به تعهد و تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی در عرصه هنر‌های نمایشی و با عنایت به پیشنهاد مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و برگزاری مطلوب این رویداد در سال گذشته و همزمان با ایام شهادت سردار آسمانی مردم ایران، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه، جنابعالی را به‌عنوان دبیر دومین دوره این رویداد فرهنگی که به نام و یاد شهدا مزین است منصوب می‌‌کنم.
امید است در سایه مشارکت و همدلی توانمندان و فرهیختگان هنرمند و اهالی شریف تئاتر کشور، شاهد برگزاری باشکوه و مطلوب این دوره از جشنواره باشیم.»

امیرحسین شفیعی سال گذشته نیز از سوی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، به‌عنوان دبیر جشنواره «سردار آسمانی» منصوب شده بود.

همچنین، دومین دوره جشنواره ملی تئاتر «سردار آسمانی» به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در سه بخش نمایش‌نامه‌نویسی، تئاتر صحنه‌ای و خیابانی، دی ‌ماه سال جاری در کرمان برگزار می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: