کد خبر: 3928620
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی سه هزار و ۸۲۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹، از جان ‌باختن ۲۵۱ بیمار در شبانه‌روز گذشته خبر داد.
مرگ بیماران کرونا رکورد تلخی دیگر به جا گذاشت/ ۲۵۱ بیمار فوت کردندبه گزارش ایکنا، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، از شناسایی سه هزار و ۸۲۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد و گفت: یک هزار و ۷۲۴ نفر از این بیماران بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۰۰ هزار و ۷۵ نفر رسید.

لاری بیان کرد: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۸ هزار و ۵۴۴ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت یادآور شد: خوشبختانه تا کنون ۴۰۶ هزار و ۳۸۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی ادامه داد: چهار هزار و ۴۸۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تا کنون چهار میلیون و ۳۱۲ هزار و ۵۱۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وی تصریح کرد: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند. استان‌های کردستان، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: