کد خبر: 3929222
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
رادیو ایران بررسی می‌کند؛
برنامه بحث روز رادیو ایران این هفته به بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح در دانشگاه افسری امام‌علی علیه‌السلام می‌پردازد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی رادیو ایران، برنامه بحث روز این شبکه که به بررسی مسائل روز سیاسی ایران و جهان می‌پردازد این هفته به سراغ بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح در دانشگاه افسری امام‌علی علیه‌السلام رفته است.
«قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» از نظر رهبر معظم انقلاب سه رکن لازمه حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین کننده منافع ملی کشور هستند که در ارتباط تصویری روز دوشنبه با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح در دانشگاه افسری امام‌علی علیه‌السلام به آن اشاره کردند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید مجدد بر این موضوع که علاج مشکلات کشور در داخل است، بیان کرد: اگرچه بسیاری از مشکلات ما مربوط به خارج از کشور است، اما علاج آن‌ها در داخل و با تکیه بر محاسبه درست و نگاه صحیح به مسائل کشور و منطقه و با بکارگیری تدبیر، تلاش، خرد و عزم راسخ است، بنابراین نباید علاج را در خارج از کشور جستجو کرد، چرا‌که ما هیچ خیر و بهره‌ای از خارج نمی‌بینیم و سر و صدای اراذل مسلط بر ملت آمریکا نیز نباید ذهن کسی را مشغول کند.
این برنامه امروز چهارشنبه بیست‌و‌سوم مهرماه از ساعت ۱۲:۴۵ از رادیو ایران پخش می‌شود. مهمانان این برنامه امیر دریادار دوم شهرام ایرانی جانشین معاونت آموزشی ارتش و امیر سرتیپ دوم محمدرضا علیان نژادی معاونت تربیت و آموزش نیروی پدافند هوایی ارتش هستند.
برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمد رضا قربانی از این شبکه رادیویی تهیه و پخش می‌شود. علاقمندان به برنامه‌های سیاسی می‌توانند نظرات، سوالات و دیدگاه‌های خود را از طریق شماره تلفن‌های ۲۲۰۴۰۰۸۶ – ۲۲۰۵۰۰۰۹ و شماره پیام گیر۳۰۰۰۰۹۰۰ اعلام کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: