کد خبر: 3931871
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی شش هزار و ۸۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید 19، از فوت ۴۱۵ نفر طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
سیاه‌ترین روز کرونا با  فوت  ۴۱۵ ثبت شدبه گزارش ایکنا، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، از شناسایی شش هزار و ۸۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد و گفت: مجموع بیماران در کشور به ۵۸۸ هزار و ۶۴۸ نفر رسید.

لاری افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۵ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون ۴۶۷ هزار و ۹۱۷ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. پنج هزار و ۱۲ نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود:استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین، استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: