کد خبر: 3931897
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
اسحق عبداللهی و محمدسعید علم‌خواه به عنوان نفرات راه‌یافته به مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی از استان قم معرفی شدند.

به گزارش ایکنا، مرحله مقدماتی پانزدهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان قم شامگاه گذشته، ششم مهرماه در جلسه علی علیزاده و مهدی علم‌خواه در محل مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

این جلسه قرآنی که میزبان علاقه‌مندان و قاریان نوجوان و جوانی از اقصی‌نقاط استان قم بود، در حالی برگزار شد که ایران اسلامی در شرایط ویژه‎ای از لحاظ شیوع بیماری کرونا بوده و به همین دلیل بسیاری از محافل و مجالس عمومی قرآن کریم تعطیل یا نیمه‌تعطیل شده است.

این محفل قرآنی که همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد، میزبان مرحله مقدماتی جشنواره پانزدهم تلاوت‌های مجلسی و علاقه‌مندان به ساحت مقدس کلام‌الله مجید در سطح استان قم بود.

طی برگزاری این مرحله از جشنواره که در دو بخش نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد، طبق آرای عمومی و رأی هیئت ناظران جشنواره، محمدسعیدعلم‌خواه، محمدحسین غفارزاده، مهدی اکبری، حسین ایزدی، رضا قاشق‌تراش، محمدحسن نوروزی‌منش، محمدمهدی حیدری، سیدعباس زندی، متین قربانی، سیدمحمدامیرمیره‌ای و سیدعلیرضاحسینی به عنوان نفرات اول تا یازدهم این مرحله از جشنواره در بخش نوجوانان انتخاب شدند.

همچنین اسحاق عبداللهی، سیدرضا سجادی، مجتبی کریمی‌آذر، محمدمهدی سعدی، محمدرضا زینلی، علی کعبی، ماجد حمید، محمدعلی اسدی و سعید آزاد نیز به عنوان نفرات اول تا نهم بخش بزرگسالان این مرحله از جشنواره در استان قم معرفی شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: