کد خبر: 3936391
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
همزمان با نزدیک شدن به پنجم آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و هفته بسیج، رادیو ایران با پخش برنامه‌های ویژه این ایام را گرامی می‌دارد.

به گزارش ایکنا، با نزدیک شدن به پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و هفته بسیج، رادیو ایران از امروز اول آذر در برنامه‌های مختلف به دستاوردهای بسیج در عرصه‌های گوناگون می‌پردازد.

«سلام صبح بخیر» با مسئولین سازمان بسیج مستضعفین و سرداران بسیجی گفت‌و‌گو می‌کند. این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۶:۳۵ از رادیو ایران پخش می‌شود.

«خانه و خانواده» با مادران شهدا گفت‌و‌گو می‌کند و از همکاری بانوان در پایگاه‌های بسیج برای تولید ماسک و تامین مایحتاج نیازمندان می‌گوید. خانه و خانواده از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ از رادیو ایران پخش می‌شود.

«نمودار» از بسیج سازندگی و اشتغال‌زایی در مناطق محروم می‌گوید. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰:۲۰ پخش می‌شود.

«به افق آفتاب» فعالیت‌های پایگاه‌های فرهنگی بسیج در مساجد را انعکاس می‌دهد. این برنامه هر روز ساعت ۱۱:۲۵ پخش می‌شود.

برنامه «پلاک هشت» در این هفته به صورت ویژه با رزمندگان و فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس در خصوص نقش بسیج در دوران دفاع مقدس گفت‌و‌گو می‌کند. همچنین از جنگ نرم و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن توسط بسیجیان خواهد گفت. «پلاک هشت» این هفته به تهیه کنندگی شهاب نادری از شنبه ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو ایران پخش می شود.

برنامه «کافه هنر» با شاعران و هنرمندان شعر و ادبیات موسیقی، تئاتر و سینمای بسیج و دفاع مقدس گفت‌و‌گو می‌کند.کافه هنر از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶ پخش می‌شود.

«ایرانشهر» نیز از تفکر بسیجی برای حل مشکلات می‌گوید. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت ۱۷ از رادیو ایران پخش می‌شود.

«حوض نقره» که جمعه‌ها ساعت ۱۸ پخش می‌شود به بررسی سینمای بسیج و دفاع مقدس می‌پردازد.

لازم به ذکر است، در برنامه‌های دیگر رادیو ایران نیز با توجه به هفته بسیج و مسولیت برنامه‌ها به تلاش‌های بسیجگران پرداخته می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: