کد خبر: 3937327
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران انجام شد؛
طرح «امانت سیار» در راستای پویش «کتاب در حرکت» آغاز شده و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در همکاری با شهرداری منطقه ۷ تهران، ۱۵۰۰ جلد کتاب بین شهروندان توزیع کرد.
توزیع ۱۵۰۰جلد کتاب بین تهرانی‌ها در طرح امانت سیاربه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران؛ این سازمان با همکاری شهرداری تهران، طرح «امانت سیار» را با پیام «بخوان و به دیگری بسپار» اجرایی کرد. در این طرح، مجموعه کتاب‌های اهدایی از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در محله و خیابان‌های اصلی منطقه ۷ تهران برای بهره‌مندی شهروندان توزیع شده است.
 
فرناز محمدی معاون اداره‌کل فرآهم‌آوری درباره جزئیات این طرح گفت: طرح «امانت سیار» در ادامه پویش «کتاب در حرکت» و در راستای به انجام رساندن مسئولیت اجتماعی سازمان در زمینه فراهم‌کردن امکان مطالعه برای شهروندان بوده است.
 
وی ادامه داد: توزیع ۱۵۰۰ جلد کتاب با توجه به ایام کرونا در سطح محلات و معابر انجام شد و کتاب‌ها به وسیله خودرو‌هایی به صورت سیار در محله‌های تهران حضور پیدا کردند و به هریک از شهروندان متقاضی کتاب اهدا شد.
 
محمدی ادامه داد: این طرح با همکاری تهران در حال اجرا است و یک سال ادامه پیدا خواهد کرد و در صورت استقبال شهروندان تداوم می‌یابد.
 
یادآور می‌شود؛ این طرح در هفته کتاب از ایستگاه مترو نیرو هوایی، با حضور مسئولان سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران آغاز شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: