کد خبر: 3937370
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
نمایشگاه خوشنویسی «نقش و عشق» با هنرمندی سیدرضا صفوی در فضای مجازی فرهنگسرای سرو منتشر شد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای سرو، نمایشگاه خوشنویسی «نقش و عشق» با هنرمندی سیدرضا صفوی در فضای مجازی فرهنگسرای سرو منتشر شد.

در این نمایشگاه 25 اثر هنرمند سیدرضا صفوی در فضای مجازی فرهنگسرای سرو به نمایش در آمده است. 

استاد سید رضا صفوی در سال 1337 در شهر بیرجند متولد شد. تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در بیرجند و مشهد گذرانید. در سال 1364 در رشته مهندسی برق- مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف تهران فارغ التحصیل شد و سال ها در دانشگاه فنی مهندسی بیرجند مشغول به خدمت بود. استاد صفوی از دوران دبیرستان به هنر نقاشی و خوشنویسی علاقمند بودند. ایشان در بیرجند نزد محمد علی قضایی و در مشهد نزد استاد مهدیزاده و استاد اسماعیلی قوچانی به تمرین خطوط نستعلیق، ثلث و در تهران در خدمت استادان اخوین، امیر خانی ، مشعشعی به تمرین خط نستعلیق و شکسته نستعلیق ادامه داد.

وی در سال 1362 به دریافت درجه ممتاز خوشنویسی از انجمن خوشنویسان ایران نایل گردید و عضو انجمن خوشنویسان بیرجند شد. صفوی در دهه اخیر به کار نقاشی خط، تذهیب، مرصع و کولاژ فارسی به سبک ابداعی خودشان پرداخته است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای سرو به نشانی @farhangsara_sarv مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88881879 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: