کد خبر: 3937380
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷
مدیرکل فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه پیام نور با اشاره به اعلام نتایج بخش معارفی جشنواره قرآنی این دانشگاه، گفت: مرحله کشوری بخش آوایی و مراسم اختتامیه این دوره تا پایان آذرماه برگزار خواهد شد.

برگزاری مرحله کشوری جشنواره قرآنی دانشگاه پیام نور تا پایان آذر

ناصر محمدی، مدیرکل اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، در مورد بیست‌وچهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور، گفت: طی هفته‌های گذشته آزمون بخش معارفی با حضور 3500 نفر به صورت مجازی برگزار شد. نتایج این آزمون نیز که به صورت مجازی تصحیح شده بود طی روزهای گذشته اطلاع‌رسانی شد.

وی با اشاره به اینکه مرحله استانی بخش آوایی در تمام استان‌ها پایان یافته و نتایج نیز به دبیرخانه استانی ارسال شده است، افزود: استان یزد به عنوان میزبان این دوره از جشنواره معرفی شده و دبیرخانه در دانشگاه این استان مستقر است.

محمدی با تأکید بر اینکه از بین تمام بخش‌های جشنواره تنها نتایج بخش کتبی مشخص شده است، گفت:‌ نتایج بخش‌های هنری، ادبی، فناوری و پژوهشی پس از داوری آثار دریافت شده تا پایان آذرماه مشخص خواهد شد.

مدیرکل اداره فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه پیام نور اظهار کرد: به خاطر اینکه مرحله کشوری با حضور تعداد بالایی از شرکت‌کنندگان برگزار نشود، یک داوری دیگر از منتخبان به عمل می‌آید تا در هر رشته تعداد محدودی باقی بمانند. مراسم اختتامیه نیز به صورت مجازی تا پایان آذرماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: