کد خبر: 3937603
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
طرح خودخوان انس روزانه با قرآن کریم از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه الزهرا(س) اجرا می‌شود.

به گزارش ایکنا، معاونت فرهنگی دانشگاه الزهرا(س) با همکاری انجمن علمی علوم قرآن و حدیث این دانشگاه، طرح خودخوان انس روزانه با قرآن کریم را اجرا می‌کند.

در قالب این طرح هر روز تلاوت و تفسیر یک صفحه از قرآن بدون نیاز به حضور در کلاس انجام و جلسات رفع اشکال هفتگی نیز برپا می‌شود، مدرس این دوره فرشته معتمدلنگرودی، دانشجوی دکتری دانشگاه الزهرا(س) و مقام دوم بخش معارفی سی‌و‌پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم است.

در راستای انس دانشجویان با قرآن و آشنایی هر چه بیشتر با معارف و نکات قرآنی، سلسله مسابقاتی با عنوان «تفسیر قرآن حکیم» نیز با بهره‌گیری از نرم‌افزار سروش برگزار می‌شود.

این مسابقات، هر ماه در کانال اطلاع‌رسانی طرح خودخوان قرآن کریم دانشگاه الزهراء(س) به نشانی (quranalzahra@) بارگذاری خواهد شد و دانشجویان می‌توانید با مراجعه به فایل پی دی اف تفسیر قرآن حکیم و تصاویر قرآن ترجمه ابوالفضل بهرام‌پور که در همین کانال بارگذاری شده پاسخ سؤالات را در بخش‌های ترجمه واژگان، ترجمه آیات و نکات تفسیری ارسال کنند و از هدایای معنوی و مادی این طرح بهره‌مند شوند.

این طرح ابتدا در سال 96 در دانشکده الهیات الزهرا(س) و در سال‌های 97، 98 و 99 در کل دانشگاه الزهرا (س) برای دانشجویان برگزار و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: