کد خبر: 3946067
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
در دیدار معتمدان شهرری با آیت‌الله ری‌شهری مطرح شد؛
در پی دیدار جمعی از نمایندگان مردم تهران با آیت‌الله محمدی ری‌شهری، جمعی از معتمدان شهرری که دغدغه حل مشکلات مردم این منطقه را داشتند، با ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، پس از دیدار نمایندگان مردم تهران با آیت‌الله محمدی ری‌شهری نقل‌های گوناگونی در رابطه با موضوع استقلال این شهرستان می‌شد که معتمدان ری را وادار به این دیدار کرد.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در این دیدار گفت: آنچه من در دیدار با تعدادی از نمایندگان مجلس و شورای شهر گفتم، این بود که اینجانب در صدد حل مشکلات مردم هستم‌‌؛ متأسفانه تاکنون هر چه به مسئولان امر گفته‌ام، نتیجه‌ای نداشته است.

آیت‌الله ری‌شهری تصریح کرد: در واقع همه مشکلات تهران به سوی ری سرازیر می‌شود؛ مانند فاضلاب، زباله‌ها و اموات؛ لیکن حتی کسی به فکر آثار سوء این مشکلات نیست، چه رسد به مشکلات مردم؛ ولی به هر حال مردم ری با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) افزود: نه شورای شهر تهران کاری برای حل مشکلات مردم می‌کند و نه نمایندگان تهران در صورتی که مردم ری در پیروزی انقلاب و نیز در حمایت از نظام، امام و مقام معظم رهبری پیشگام بوده و هستند؛ ولی کسی به داد مردم نمی‌رسد. در حقیقت حقوق اساسی مردم که در قانون اساسی مورد توجه است، پایمال می‌شود و در پی آن مشکلات متعدد فرهنگی نیز گریبان مردم ری را گرفته است و مشکلات بیشتری مردم ری را تهدید می‌کند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: به هر حال باید این مشکلات به نحوی حل شود و امیدوارم مجلس شورای اسلامی در این دوره فکری اساسی برای حل مشکلات مختلف مردم کند.

آیت‌الله ری شهری در پایان تصریح کرد: طبیعی است اگر راه حلی غیر از استقلال شهرستان ری وجود نداشته باشد، باید همین اقدام انجام شود. به هرحال آنچه ما در پی آن هستیم، منافع مردم و رفع محرومیت از آن‌هاست که گوش شنوایی برای این سخن وجود ندارد.

یادآوری می‌شود، مشکلات شهرری سبب شده که در پی آن مشکلات فرهنگی متعددی این شهرستان را تهدید کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: