کد خبر: 3949288
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
فراخوان ثبت‌نام در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

فراخوان نمایشگاه ترویجی جشنواره ملی اسباب‌بازی منتشر شد

به گزارش ایکنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بر همین اساس دبیرخانه این جشنواره از تمامی سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، مؤسسه‌ها، تولیدکنندگان و طراحان اسباب‌بازی‌های آموزشی و کمک‌آموزشی ایرانی و سازمان‌های دولتی و مردم‌نهاد ارا‌ئه‌دهنده خدمات بازی‌محور دعوت کرده تا در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی شرکت کنند و تولیدات خود را برای مخاطبان علاقه‌مند به نمایش بگذارند.

براساس این فراخوان فعالان حوزه مشاوره بازی، بازی درمانی، آموزش از طریق بازی، برگزارکنندگان مسابقه‌ها و رویداد‌های مرتبط، مدارس و مهدکودک‌های بازی‌محور، موزه‌های اسباب‌بازی و شتاب‌دهنده‌ها «استارت‌آپ»‌هایی که در ترویج و آموزش بازی برای کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کنند، نیز می‌توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

ثبت‌نام شرکت در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی از امروز چهارم بهمن‌ماه در پایگاه اطلاع‌رسانی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به نشانی irantoyfestival.ir آغاز شده و تا روز ۱۷ بهمن‌ماه ادامه دارد.

یادآور می‌شود، هدف از برگزاری نمایشگاه ترویجی، معرفی و ارائه توانمندی‌های مؤسسه‌های دولتی و غیردولتی و گروه‌ها در حوزه اسباب‌بازی، معرفی تولیدکنندگان در حوزه ترویج اسباب‌بازی ایرانی در سراسر کشور، گردهم ‌آوردن فعالان بخش‌های گوناگون صنعت اسباب‌بازی در بستر فضای مجازی و ایجاد پلتفرمی مناسب برای معرفی و ارائه توانایی‌ها، دستاورد‌ها و تولیدات ترویجی بازی در صنعت اسباب‌بازی در ایران است.
 
این دوره از جشنواره نیز مانند دوره‌های پیشین شامل نمایشگاه تخصصی دستاورد‌های صنعت اسباب‌بازی ایرانی، نمایشگاه معرفی سازمان‌ها و نهاد‌های ترویج‌کننده بازی و برگزاری نشست‌های علمی با حضور متخصصان ایرانی و بین‌المللی است که تمامی این برنامه‌ها در قالب وب‌سایتی تخصصی در دسترس عموم و متخصصان این حوزه قرار می‌گیرد.

جشنواره اسباب‌بازی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال «جهش تولید» و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در حوزه اسباب‌بازی و فعالان حوزه کودک و سرگرمی برگزار می‌شود.
 
یادآور می‌شود، ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «آینده را باید ساخت» از ۲۸ بهمن تا ۱۱ اسفند سال جاری در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: