کد خبر: 3954232
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
دوره‌های مفاهيم قرآن از زبان قرآن، کلاس‌های ویژه مدیران و مقدمات تدبر در قرآن، از جمله جدیدترین دوره‌هایی هستند که از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت(ع) دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، دوره مفاهيم قرآن از زبان قرآن با محوریت سوره مبارکه لقمان یکشنبه‌ها از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۱۵ از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت(ع) دانشگاه تهران برگزار می‌شود. غفرانی، مدرس دانشگاه، تدریس این دوره را به عهده دارد.

این دوره از طریق لینک ble.ir/join/NzZmYWQ0Mz قابل مشاهده است.

همچنین جلسه چهاردهم دوره‌های قرآنی ویژه مدیران، مسئولان، فعالان تشکل‌ها، جمع‌های جهادی و... از طریق لینک https://vc.quranetratschool.org/jalasate-mad-doa در روزهای یکشنبه از ساعت 18:30 قابل مشاهده است.

دوره دیگری نیز با عنوان «مقدمات تدبر در قرآن» از سوی مدرسه عمومی و تخصصی تدبر در قرآن با نام «اولولالباب» برگزار می‌شود.

این دوره به صورت مجازی روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ از طریق لینک https://ble.ir/moghaddamatshz99، دوشنبه‌ها از ساعت 10 تا 12 از طریق لینک https://ble.ir/moghaddamat2shonz99 و سه‌شنبه‌ها از ساعت 15 تا 17 از طریق لینک https://ble.ir/moghaddamat3shonz99 قابل مشاهده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: