کد خبر: 3954660
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی  ۸ هزار و ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ از جان باختن ۶۷ بیمار دیگر مبتلا به کرونا خبر داد.
جان باختن ۶۷ بیمار دیگر کووید۱۹ در شبانه روز گذشتهبه گزارش ایکنا، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به شناسایی  هشت هزار و ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۵۴۲ هزار و ۷۶ نفر رسید.

وی افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۹ هزار و ۱۸۴ نفر رسید.

لاری ادامه داد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۶۱۲ نفر از بیماران بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی ادامه داد: سه هزار و ۶۸۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: بر ساس آخرین تحلیل‌ها، در حال حاضر ۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۳۹ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند. شهر‌های آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، دزفول، دشت آزادگان، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه در وضعیت قرمز قرار دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: