کد خبر: 3957465
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
از فردا؛
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برگزاری جشن نیکوکاری در تهران با شعار «عیدی برای همه» همزمان با سراسر کشور از ۱۴ تا ۲۱ اسفندماه خبر داد.

عیدی برای همه

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به آغاز جشن نیکوکاری، گفت: جشنن نیکوکاری امسال نیز همزمان با سالگرد تأسیس کمیته امداد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» با هدف جمع‌آوری کمک برای خانواده‌های نیازمند از ۱۴ اسفندماه آغاز و تا ۲۱ اسفندماه ادامه دارد.

وی با اعلام روش‌های مشارکت مردم نوعدوست، افزود: مردم نیکوکار در سطح استان تهران می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ کمک‌های نقدی خود را برای خانواده‌های نیازمند واریز کنند.

پرپنچی با بیان اینکه کد دستوری ۸۸۷۷۰۲۱# و شماره‌گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵ - ۰۲۱ و درج عدد ۱۶ نیز برای جذب کمک‌های مردم نیکوکار تهرانی در نظر گرفته شده است، بیان کرد: نیکوکاران برای اهدای کمک‌های غیرنقدی خود می‌توانند از طریق دفاتر این نهاد در سطح استان تهران اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به شرایط ویژه و وجود ویروس کرونا، امسال جشن نیکوکاری از ۱۳ اسفندماه و با همکاری آموزش و پرورش از طریق سامانه شاد، ۱۴ اسفندماه با برپایی پایگاه جمع‌آوری کمک در میادین اصلی سطح استان و ۱۵ اسفندماه در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به همکاری بسیج، آموزش و پرورش، مساجد و دیگر سازمان‌ها در برگزاری جشن نیکوکاری، ابراز امیدواری کرد و گفت: امید است با در آستانه سال نو با مشارکت مردم نوعدوست و خیّران شاهد شور همدلی در کمک به خانواده‌های نیازمند باشیم.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: