کد خبر: 3961881
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
دوره مجازی «خانواده آماده در کرونا» از سوی بخش آموزش مجازی جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر، همه‌گیری کرونا (کووید ۱۹)، یک بحران بی‌سابقه است که جهان با آن روبرو شده است. این ویروس کودک، نوجوان، جوان، پیر و زن و مرد نمی‎‎شناسد و هیچکس از آن مستثنا نیست. امروزه شاهد مرگ و میر تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان بر اثر ابتلا به این ویروس هستیم.

از سویی دیگر، این ویروس، موجب بیکاری در بسیاری از مشاغل، تعطیلی مدارس و سبک‌های رایج و سنتی آموزش و تأثیر فراوانی بر همه ابعاد زندگی انسان گذاشته است و بر پایان آن نیز فعلاً تصوری نیست. بسیاری از گردهمایی‌های خانوادگی و دوستانه، سفرها و فعالیت‌های خارج از منزل و جلسات کاری لغو شده است و بسیاری از مردم برای اجتناب از ابتلا به عفونت ویروسی کرونا، با خانواده‌هایشان در منزل مانده‌اند.

اما می‌توان در برابر آن آماده بود و تهدید آن را به فرصتی تبدیل کرد. هدف این دوره آموزشی، ایجاد آمادگی در مورد نحوه برخورد مردم با این شرایط استثنایی است. به همین منظور جمعیت هلال احمر اقدام به برگزاری دوره آموزشی مجازی با عنوان «دوره خانواده آماده در کرونا» کرده است.

شرکت‌کنندگان در این دوره ۲۴ ساعت پس از قبولی در آزمون، گواهینامه خود را از سایت edu.khadem.ir دریافت خواهند کرد. بخش اطلاعات تکمیلی را کامل کرده و دقت کنند که این بخش را از پروفایل خود تکمیل کرده‌اند؛ چراکه در غیر این صورت صدور گواهی با مشکل روبرو خواهد شد.

در صورت عدم دریافت گواهی پس از ۲۴ ساعت در بخش نظرات، کد ملی و نام خانوادگی خود را ثبت کنند تا پشتیبان سیستم علت را بررسی کنند.

با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر یک سازمان خیریه است و بسیاری از فعالیت‌های عام‌المنفعه آن بر اساس اهدا و کمک‌های مردمی است، علاقه‌مندان نیز می‌توانید از طریق بخش اهدای مبلغ در توسعه آموزش‌های جمعیت هلال احمر و در این خیر ماندگار سهیم باشند.

یادآور می‌شود، این دوره آموزشی با حمایت خیرین و داوطلبان تهیه و تدوین شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: