کد خبر: 3962014
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵

ارزیابی دومین گروه از داوطلبان شرکت در بیست‌‌وچهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی برگزار شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری «alkhaleejae»، بیست‌‌وچهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی امسال به دلیل شیوع کرونا تنها با مشارکت اتباع خارجی مقیم امارات در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

در همین راستا، کمیته داوری مقدماتی این مسابقات، ارزیابی داوطلبان شرکت در این رقابت‌ها را از روز یکشنبه، 8 فروردین‌ماه، آغاز کرده و کیفیت حفظ و تسلط متسابقین بر قواعد و احکام تجوید از سوی کمیته داوران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
 
تاکنون ارزیابی دو گروه از داوطلبان از سوی داوران انجام شده و ارزیابی کمیته داوران تا گزینش متسابقین برتر جهت حضور در مرحله نهایی این مسابقات در ماه رمضان ادامه دارد.

مشارکت در بیست‌وچهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی تنها منحصر به اماراتی‌ها و اتباع کشورهای اسلامی و غیراسلامی مقیم امارات است که این تصمیم با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است.
 
از شروط شرکت در این مسابقات این است که متقاضیان باید حافظ کل قرآن و مقیم این کشور باشند و سن آن‌ها بیشتر از ۲۵ سال نباشد و در دوره‌های قبلی مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی شرکت نکرده باشند.

این دوره از مسابقات از 14 آوریل(25 فروردین‌ماه) مصادف با نخستین روز ماه مبارک رمضان در مقر باشگاه فرهنگ و علوم شهر «دبی» امارات آغاز می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: