کد خبر: 3963860
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
ضوابط ثبت‌نام ناشران، مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی برای حضور در نمایشگاه مجازی قرآن کریم از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

آغاز ثبت نام از ناشران برای حضور در نمایشگاه مجازی قرآن + شرایط و ضوابط

به گزارش ایکنا، روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین اطلاعیه نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژه ناشران کتب دینی و قرآنی و مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی را منتشر و در آن شرایط و ضوابط ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه را اعلام کرده است.

بر همین اساس در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع تمامی ناشران، مؤسسات و مراکز ارائه‌دهنده خدمات و محصولات قرآنی و دینی می‌رساند، نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران؛ از تاریخ 11 لغایت 21 اردیبهشت ماه سال جاری (18 تا 28 ماه مبارک رمضان) برگزار می‌شود.

بر این اساس تمامی متقاضیانی که در یکی از حوزه‌های مختلف قرآنی و دینی دارای محصول و یا خدمات ارزنده‌ای هستند، می‌توانند از تاریخ 23 لغایت 27 فروردین ماه براساس شرایط و ضوابط ذیل نسبت به ارسال درخواست خود جهت شرکت در نمایشگاه مجازی قرآن کریم اقدام کنند.

الف- شرایط و ضوابط ثبت نام «ویژه ناشران کتب دینی و قرآنی»

1- این نمایشگاه منحصراً برای عرضه و فروش کتاب کاغذی و چاپی است.

2- ملاک ثبت نام و عرضه کتاب در این نمایشگاه، داشتن عناوین کتاب چاپ شده از آغاز سال 1392 تا اسفند 1399 است.

3- در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، ناشران صرفاً مجاز به ارائه کتب با موضوعات دین- اسلام (رده بندی دیویی 297) و دفاع مقدس هستند.

4- ناشران موظف به فروش کتاب با 20 درصد تخفیف هستند.

5- داشتن پروانه نشر یا جواز کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و شهرستان‌ها (پروانه نشر یا جواز کسب باید تا پایان خرداد ماه سال جاری معتبر باشد).

6- مطالعه شیوه‌نامه حضور ناشران کتب دینی و دفاع مقدس (جهت مشاهده شیوه‌نامه اینجا را کلیک کنید.)

7- ثبت‌نام در بخش فروشگاهی نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نشانی اینترنتی www.register.tibf.ir

ب - شرایط و ضوابط ثبت نام «ویژه مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی»

1- امکان ارائه خدمات ممتاز و ارزنده در عرصه‌های آموزش مجازی قرآن کریم، مشاوره دینی، تولید و انتشار محتواهای قرآنی در قالب نرم افزار، سایت، پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی و ... از سوی مؤسسه متقاضی در بستر فضای مجازی فراهم باشد.

تذکر مهم: در این بخش از نمایشگاه، صرفاً معرفی خدمات و محصولات دینی و قرآنی انجام می‌شود و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت مؤسسه و یا مرکز مورد نظر، نسبت به دریافت محصول و یا خدمات اقدام کنند.

2- داشتن مجوز فعالیت معتبر از دستگاه، سازمان و یا نهاد ذی‌صلاح

3- تکمیل فرم ثبت‌نام برای شرکت در نمایشگاه مجازی قرآن کریم «جهت مشاهده فرم ثبت نام، به سایت معاونت قرآن و عترت به آدرس www.qia.farhang.gov.ir مراجعه نمایید».

4- اولویت پذیرش در نمایشگاه، ویژه مؤسسات و مراکزی است که خدمات آنها، رایگان یا با تخفیف ویژه ارایه شود.

متقاضیان می‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال با شماره 91009898-021 از ساعت 9 تا 16 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: