کد خبر: 3964350
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنْزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ /
فایل صوتی تلاوت ترتیل جزء اول قرآن کریم با صدای نفر اول مسابقات بین‌المللی سازمان اوقاف ایران و مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان بارگذاری شده است.

ترتیل حامد ولی‌زاده ایکنابه گزارش ایکنا، به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و به منظور بهره‌مندی روزه‌داران از لحظات این ماه مبارک، هر روز یک جزء از قرآن کریم به صورت روش قرائت ترتیل با صدای حامد ولیزاده، قاری بین‌المللی بارگذاری می‌شود.

حامد ولی‌زاده در سی‌وسومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در سال 1395 و همچنین در سومین مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان جهاددانشگاهی (مشهد مقدس سال 1389) رتبه نخست را دریافت کرد. موفقیت در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور مالزی، یکی دیگر از افتخارات این قاری جوان است.

جدیدترین اسلوب ترتیل‌خوانی معنامحور در فرازها و آیات، استفاده از آخرین تغییرات علائم وقف و ابتدایی مرکز طبع و نشر قرآن کریم، ضبط استودیویی اثر و برخورداری از کیفیت و وضوح مطلوب صدا، ارائه الحان و مقامات سهل و ممتنع و قابل تقلید برای حفاظ و ارائه ردیف‌های متنوع لحنی برای استفاده مرتلان در مسابقات ترتیل‌خوانی، در این اثر مورد توجه قرار گرفته است. 

در ادامه جزء اول قرآن کریم بارگذاری شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: