کد خبر: 3964498
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
آشتیانی خبر داد:
مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از برگزاری سراسری محفل قرآنی «ربیع القرآن» در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: خانواده‌های ایرانی مخاطبان این محفل هستند.
خانواده‌های ایرانی مهمان محفل قرآنی «ربیع القرآن»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، هادی آشتیانی مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی نهاد درباره ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان و شروع به کار محافل قرآن و عترت استان‌ها، ویژه‌برنامه محفل انس با قرآن کریم «ربیع القرآن» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، تعمیق باور‌های دینی در خانه و خانواده، با مشارکت ادارات‌کل کتابخانه‌های عمومی استان‌ها با حضور قاریان ممتاز کشور به صورت مجازی در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود.
 
وی افزود: محفل قرآنی «ربیع القرآن» شامل تلاوت مجلسی قرآن کریم به همراه تفسیر کوتاه و مسابقه چهارگزینه‌ای از تفسیر ارائه شده ویژه خانواده‌های شرکت‌کننده در این برنامه قرآنی خواهد بود. علاقه‌مندان تا ۲۴ ساعت پس از پایان برنامه می‌توانند با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۵۰۱۸ در این مسابقه شرکت کنند که به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.
 
مدیرکل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌ها در ادامه، مخاطبان این برنامه را خانواده‌های ایرانی دانست که می‌توانند در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، در ساعات منتهی به وقت اذان مغرب و زمان افطار با استفاده از ظرفیت فضای مجازی از این برنامه استفاده کنند.
 
آشتیانی در پایان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند در ماه مبارک رمضان همه‌روزه از ساعت ۱۸ از طریق نشانی https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/quran در این‌محفل قرآنی شرکت کنند. این ویژه‌برنامه که با محوریت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران برگزار می‌شود، به‌صورت زنده نیز از صفحه اینستاگرام این اداره‌کل به‌نشانی Instagram.com/tehranplir و فضا‌های مجازی استان‌ها پخش خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: