کد خبر: 3964675
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴
شماره اول؛ «غفلت»/
شماره نخست نشریه «هندسه دل» ویژه‌نامه معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در ماه مبارک رمضان به موضوع «غفلت» اختصاص دارد.

هندسه دل

به گزارش ایکنا، اداره‌کل راهبری امور فرهنگی جهاددانشگاهی زیرنظر معاونت فرهنگی این نهاد اقدام به تهیه نشریه الکترونیکی با نام «هندسه دل» ویژه ایام ماه مبارک رمضان کرده است. علاقه‌مندان به دریافت این نشریه و مطالعه آن در هر روز از ایام ماه مبارک رمضان، می‌توانند به وبگاه اینترنتی رویتاب مراجعه کنند.

در شماره نخست این نشریه به موضوع «غفلت» اختصاص دارد و در صفحات این نشریه به ارائه تفاسیر متفاوت و نکات اخلاقی پیرامون این موضوع پرداخته شده است. همچنین معرفی کتب درباره این موضوع و نیز پیام صوتی آیت‌الله غرویان پیرامون موضوع غفلت از جمله محتوا‌های موجود در این شماره است که بخشی از آن را در ادامه می‌بینید و می‌شنوید.

هندسه دل
آیت‌الله محسن غرویان در پیامی صوتی به این نشریه درباره موضوع غفلت خاطرنشان کرده است: رمضان عرصه‌ای است که خود را از غفلت، خطا و تهمت نجات دهیم و حماقت را رها کرده و در کلاس درس بندگی، مهربانی، عدالت، صبر، صلح و امید را بازآموزی کنیم. رمضان سفره‌ای است که به این منطق برسیم که هر چه پلیدی است در آتش معرفت بسوزانیم و هر چه نیکی است بر جریده دل برویانیم و از خدای هستی‌بخش استمداد کنیم که به ما قوتی بخشد تا با استمرار در مسیر حرکت استعداد‌های خود را شکوفا کنیم.
 
 
هندسه دل
هندسه دل
هندسه دل
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: