کد خبر: 3965494
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
وزیر بهداشت در حکمی محمدحسین حیدری را به عنوان بازرس و ناظر ویژه خود در امر واکسیناسیون کووید 19، منصوب کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از وبدا، سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، طی حکمی در حکمی محمدحسین حیدری، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت را به عنوان بازرس و ناظر ویژه خود در امر واکسیناسیون کووید 19، منصوب کرد.

متن حکم صادره به این شرح است:

جناب آقای دکترمحمدحسین حیدری

مشاور محترم و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات

با توجه به اهمیت واکسیناسیون گروه‌های هدف منطبق بر سند ملی واکسیناسیون COVID-19، به جنابعالی مأموریت داده می‌شود تا به عنوان بازرس و ناظر ویژه از طرف اینجانب موارد زیر را پیگیری فرمایید:

  1. نظارت مستمر بر کلیه موارد مربوط به تعداد و ثبت و ضبط آنها در سامانه‌های تعریف شده و همچنین الصاق برچسب و کد رهگیری، توزیع برحسب لیست‌های صادره، تحویل به مراکز استان، شبکه‌ها و مراکز تزریق، تطبیق مشخصات گیرندگان واکسن با اولویت‌های تعریف شده، ثبت کلیه موارد در سامانه TTAC و سیب و یا دیگر سامانه‌های جایگزین در استان‌هایی که غیر از سامانه سیب استفاده می‌کنند و همچنین معدوم نمودن پوکه‌ها طبق صورتجلسه تنظیمی.
  2. حل مشکلات اجرایی فی مابین معاونت‌های بهداشت، درمان، سازمان غذا و دارو و دیگر دستگاه‌ها جهت تسریع در اجرای پروژه.
  3. تسریع در افزایش مراکز تزریق با هماهنگی معاون محترم بهداشت، سازمان بسیج و دیگر دستگاه‌هایی که می‌توانند مساعدت نمایند.
  4. برخورد قانونی و محکم با هرگونه سوءاستفاده و عدم رعایت اولویت‌ها و معرفی افراد خاطی به مراجع ذی صلاح.
  5. ارائه گزارش روزانه از تعداد تزریق، توفیق‌ها و یا کاستی‌های احتمالی به اینجانب که در این راستا حضور مستمر جنابعالی در استان‌ها و شهرستان‌های کشور اهمیت دارد. ضروریست داشبورد مدیریتی جهت نظارت مستمر و روزانه اینجانب با هماهنگی جناب آقای دکتر داودی برقرار شود.

بدیهی است، کماکان مسئولیت اصلی تزریق و پایش برنامه نظارت تخصصی با معاون محترم بهداشت و نظارت و پایش علمی و تحقیقاتی برندهای مختلف با معاون محترم تحقیقات و فناوری خواهدبود.

توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: