کد خبر: 3968444
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
آیت‌الله اختری تأکید کرد؛
مشاور رئیس‌جمهور و رئیس کمیته حمایت انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری بر ضرورت انجام اقداماتی برای هم‌صدایی جمعیت‌ها و گروه‌های حامی فلسطین در کشورهای مختلف در روز جهانی قدس تأکید کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از بنیاد بین‌المللی عاشورا، آیت‌الله محمد حسن اختری امروز شنبه، 11 اردیبهشت‌ماه در نشست جمعیت دفاع از ملت فلسطین که با حضور سازمان‌‌ها و فعالان حامی فلسطین و قدس شریف به مناسبت روز جهانی قدس در خبرگزاری قدسنا برگزار شد، اظهار کرد: حرکت دفاعی و پشتیبانی مردم کشورمان از مردم فلسطین به صورت شعارها، پوسترها، پلاکاردها و برنامه‌های رسانه‌ای بسیار ارزشمند است.

وی افزود: از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مرتبط خواسته‌ایم که برنامه‌هایی را برای روز قدس در راستای زنده نگهداشتن این شعار انجام دهند تا همه مردم در سراسر کشور یک صدا ابراز انزجار و تنفر از رژیم اشغالگر را انعکاس دهند و از قدس و مسئله فلسطین و فلسطینیان برای تداوم راهشان تا آزادی کامل فلسطین حمایت کنند.

مشاور رئیس جمهور و رئیس کمیته حمایت انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری با ارائه پیشنهادی گفت: از حالا برای سال آینده فکر کنیم تا با همکاری چندین نهاد و وزارتخانه یک فیلم خوب، زنده و جدید در مورد مسئله فلسطین و انتفاضه و آزادی قدس تولید شود تا سال آینده در روز قدس پخش شود، یقینا هزینه‌هایی که از طریق سرمایه‌گذاری انجام شود، باز می‌گردد، این اقدامات بسیار مهم است و در سطوح مختلف می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

آیت‌الله اختری در بخش دیگری از ‌سخنانش تصریح کرد: اکنون در داخل کشور اقدامات خوبی انجام می‌گیرد که جای تقدیر دارد اما در حدی که نظر حضرت امام(ره) بوده و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای بر آن تأکید داشته‌اند، نتوانسته است در جامعه انعکاس داشته باشد.

وی با بیان اینکه ان‌شاء‌الله ثمرات این اقدامات پیروزی نهایی باشد که زوال اسرائیل است، گفت: باید با کمک فلسطینیان در کشورهای مختلف، مراکز و جمعیت‌های فعال ‌را در سطح بین‌الملل هم‌صدا کنیم که این امر از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی امکان‌پذیر است و می‌تواند در مقابله با رژیم صهیونیستی مؤثر باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: