کد خبر: 3968469
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
رایزنی فرهنگی ایران در یونان به مناسبت ماه رمضان اقدام به نمایش 32 عکس از سفره‌های مؤمنانه افطار از نقاط مختلف کشورمان کرده است.

به گزارش ایکنا؛ این نمایشگاه از هشتم اردیبهشت‌ماه به صورت مجازی به نشانی «www.iranculture.gr/ramazani» آغاز شده است و تا 18 اردیبهشت ادامه دارد.

بنا به اعلام سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این نمایشگاه شامل 32 اثر منتخب از برگزیدگان شش دوره مسابقه عکس سفره‌های افطاری است که با مشارکت دبیرخانه مسابقات فرهنگی ـ هنری سفره‌های ایرانی اسلامی برگزار شده است.

30 عکاس ایرانی خالق این تصاویر هستند و عمده این تصاویر با رویکردی که مناسب مخاطب خارجی باشد و بتواند زیبایی‌های فضای معنوی سفره‌های افطار و علاقه خانواد‌ه‌ها و مؤمنان ایرانی را به نمایش درآورد، انتخاب شده است.

احمد آقاسیانی، میثم امانی، مهتاب بحریانی، محمد توکلی، حسین جاودانی، مهدی حاجیوند، صادق حسینی، مرضیه حیدرزاده اقدم، میثم دهقانی، فرامرز عامل بردبار، محمد عباس نژاد فرد، مهدی عباسی، مهدی عقیقی، امیر عنایتی، معصومه فریبرزی، محمد قدرتی وایقان، مرجان طائی، فاطمه قلویسی، احمدرضا کریمی، احسان کمالی، داوود کهن ترابی، مهران مافی بردبار، حمزه محمدحسینی و حسین مسلمی نائینی از جمله هنرمندانی هستند که آثارشان در این رویداد فرهنگی به نمایش در آمده است و در این میان میثم امانی، مهدی حاجیوند و داوود کهن ترابی هر کدام با ۳ اثر، محمد توکلی با ۲ اثر و سایر هنرمندان با یک اثر در این نمایشگاه مشارکت دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: