کد خبر: 3968651
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
رئیس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و ایام گرامیداشت مقام معلم و استاد پیامی صادر کرد.

طیبی

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و ایام گرامی داشت مقام معلم و استاد پیامی صادر کرد.
 
متن پیام او به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

آموزش و تربیت، شریان حیاتی تداوم پیشرفت کشور و از بایسته‌های هندسه انقلاب است. بدون شک استقلال، شکوفایی، اقتدار دانش‌بنیان و سربلندی و تعالی ملت بزرگ ایران در هر برهه و مرحله‌ای مرهون تعلیم و تعلم باورمندانه معلمان و اساتیدی است که به‌خوبی جایگاه و نقش بی‌بدیل خود را شناخته و در این مسیر مقدس برای جبران عقب‌ماندگی‌ها جهاد کرده‌اند.

اینجانب به مناسبت فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت، روز معلم، به روح بلند و ملکوتی متفکر شهید استاد مرتضی مطهری(ره) که حاصل عمر امام عزیزمان بود، سلام و درود می‌فرستم و این روز بزرگ و نماد اندیشه و عمل الهی در راه نشر آگاهی، دانش و پرورش انسان‌های باورمند و مؤثر برای اسلام، انقلاب و کشور را گرامی می‌دارم.

به مدد گفتار نورانی وحی که فرمود «و یزکیهم و یعلمهم الکتاب والحکمه» به مقام رفیع و تلاش ارزشمند اساتید و معلمان سربلند میهن اسلامی آفرین می‌گویم و به‌ویژه به اساتید عزیزی که در سطوح مختلف آموزش‌های آکادمیک و تخصصی جهاددانشگاهی در شرایط خاص و سخت همه‌گیری ویروس منحوس کرونا با تلاش دلسوزانه مضاعف و ابتکار مشغول به فعالیت هستند خدا قوت عرض می‌کنم و برای همه آن‌ها عافیت و سربلندی مسألت می‌نمایم.

حمیدرضا طیبی
۱۲ اردیبهشتماه ۱۴۰۰
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: