کد خبر: 3968736
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
نخستین جشنواره ملی ترجمان فتح در حوزه ترجمه و تألیف ادبیات مقاومت به زبان‌های زنده دنیا برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، نخستین جشنواره ملی ترجمان فتح در محور‌های شعر و ادبیات پایداری، معرفی شخصیت‌های محور مقاومت، سبک زندگی و الگو‌های تربیتی مقاومت، اندیشه و فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت، تجربه زیست انقلاب اسلامی در حوزه مقاومت، تاریخ مقاومت و ایستادگی مردم ایران و دیگر کشور‌های مقاومت، زندگی و خاطرات شهدای انقلاب اسلامی از دفاع مقدس تا شهدای مدافع حرم و تحلیل و تبیین فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نظریه و تجربه مقاومت برگزار می‌شود.
 
نخستین جشنواره ملی ترجمان فتح در قالب‌های ترجمه کتاب، ترجمه گزینه‌های ادبی، معرفی کتاب، کتاب صوتی و یادداشت‌های تحلیلی برگزار خواهد شد. همچنین بخش ویژه این جشنواره با محوریت تألیف آثار غیرفارسی و نیز آثار ترجمه شده ناظر بر شخصیت، زندگی و مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.
 
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ تیر ۱۴۰۰ از طریق بخش سامانه کاربران سایت جشنواره به آدرس www.translationfest.ir و یا به ایمیل جشنواره به آدرس mailto:info@translationfest.ir ارسال کنند.
 
یادآور می‌شود؛ دبیرخانه این جشنواره در تهران بزرگراه شهید بابایی دانشگاه جامع امام حسین علیه‌السلام پژوهشکده شهید صدر واقع شده است.
 
ارسالی//نخستین جشنواره ملی ترجمان فتح برگزار می‌شود
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: