کد خبر: 3968744
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
طی 24 ساعت گذشته؛
وزارت بهداشت از کاهش فوتی‌های روز‌های اخیر خبر داد و اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۹۴ بیمار مبتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

آمار کرونا

به گزارش ایکنا، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، تاکنون ۹۵۶ هزار و ۴۲۳ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۲۱۸ هزار و ۶۳۱ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به یک میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۴ دُز رسید.

از دیروز تا امروز ۱۲ اردیبهشت، براساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۸ هزار و ۶۹۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۷۱۱ نفر از آن‌ها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به دو میلیون و ۵۳۶ هزار و ۸۵۵ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۷۲ هزار و ۴۸۴ نفر رسید و خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۹۸۸ هزار و ۱۶۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

پنج هزار و ۴۴۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۱۶ میلیون و ۱۰۱ هزار و ۳۹۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر نیز ۱۹۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۵۷ شهر در وضعیت نارنجی، ۸۴ شهر در وضعیت زرد و ۹ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: