کد خبر: 3969085
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
نمايشگاه مجازی سه بُعدی قرآن كريم در سه مجموعه «هنر خوشنویسی قرآنی»، «نقاشی خط قرآنی»، «هنر نگارگری و تذهيب اسلامی» از سوی مرکز بین‌المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افتتاح شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر و افتتاح نمايشگاه مجازی قرآن كريم تهران از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ضرورت انجام فعالیت‌های تبلیغی ـ قرآنی در ماه رمضان، به همت متخصصین فناوری و ارتباطات مرکز بین‌المللی تبلیغ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و طلاب این مرکز پس از طی مراحل آماده‌سازی، طراحی، لینک‌گذاری فنی و بارگذاری، نمايشگاه مجازی سه بُعدی قرآن كريم افتتاح شد.

این مجموعه شامل ده‌ها اثر فاخر قرآنی در سه مجموعه «هنر خوشنویسی قرآنی»، «نقاشی خط قرآنی»، «هنر نگارگری و تذهيب اسلامی» می‌شود که در فضای این نمايشگاه مجازی بارگذاری شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه مستقیم به لينك‌های https://negargar.com/artist/181/exhabition/49-Quran-exhibition، https://negargar.com/artist/181/exhabition/43-Calligraphic-painting-exhibition و https://negargar.com/artist/181/exhabition/48-Miniature-exhibition از بخش‌های مختلف اين نمايشگاه بازديد کنند.

همچنین، مجموعه کامل نمایشگاه مجازی قرآن کریم در قالب صفحه‌ای مستقل بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مبلّغ به نشانی اینترنتی https://moballegh.icro.ir/index.aspx?siteid=117&fkeyid=&siteid=117&fkeyid=&siteid=261&pageid=44149  قابل مشاهده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: