کد خبر: 3969316
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
سردار سلیمانی بیان کرد:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امیدواریم تحقق هشت میلیون جوان مؤمن انقلابی، عازم و پای کار که مطالبه مؤکد و جدی مقام معظم رهبری است، با گسترش شمولیت نظام تربیتی بسیج و از طریق راهبرد (فرمانده مربی) به سر منزل مقصود برسد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آئین تکریم و معارفه معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین، اظهار کرد: یکی از سنگین‌ترین برنامه‌ها، ذیل سند راهبردی اعتلای بسیج، برنامه تعلیم و تربیت است. امیدواریم تحقق هشت میلیون جوان مؤمن انقلابی، عازم و پای کار که مطالبه مؤکد و جدی مقام معظم رهبری است، با گسترش شمولیت نظام تربیتی بسیج و از طریق راهبرد (فرمانده مربی) به سر منزل مقصود برسد.

وی افزود: از همه روحانیون و علمای معزز که در شبکه تربیتی بسیج عهده‌دار مسئولیت شده‌اند، قدردانی می‌کنم. تربیت یک نسل تمدن‌ساز، نقشی اساسی و مهم در پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دارد.

سردار سلیمانی تأکید کرد: در طول این مدت فعالیت‌های ذیل برنامه‌های تعلیم و تربیت بسج رشد و اعتلای بسزایی داشته است. یکی از سنگین‌ترین برنامه‌های ما، ذیل سند راهبردی اعتلای بسیج، برنامه تعلیم و تربیت است. ان‌شالله با بهره‌گیری از علمای عزیز و منظومه فکری مقام معظم رهبری، تعمیق تعلیم و تربیت را با سرعت بیشتر طی خواهیم کرد و در راستای بیانیه گام دوم و سند راهبردی اعتلای بسیج، در سال ۱۴۰۰ اعتلای کمی و کیفی در امر تربیت تحقق پیدا خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: از همه مجموعه‌ها و افرادی که در این امر خطیر با ما همکاری می‌کنند، تقدیر و تشکر می‌کنم. در طی این مدت اخیر که دوران فطرت امر تعلیم تربیت بود، کم و کاستی‌ها و کم توجهی‌هایی صورت گرفته بود، تلاش گسترده و جهادی، حجت‌الاسلام والمسلمین جیحونی کاملا مشهود و برجسته بود.

وی تصریح کرد: ممکن است ما کم‌توجهی کرده باشیم، اما این موفقیت نصیب ایشان شد که این مجموعه حفظ بشود و ارتقا و اعتلا پیدا کند. بنا بر اصرار ایشان و مشکلاتی که داشتند که عمده مسایل شخصی ایشان بود، در هیئت رئیسه سازمان مجبور به موافقت با جابجایی ایشان شدیم.

سردار سلیمانی گفت: برای ادامه این مسیر از حجت‌الاسلام رضایی که از خانواده تعلیم و تربیت بسیج هستند و در مسئولیت‌های گوناگون از ناحیه و استان تا ستاد سازمان بسیج تجربه اندوخته اند و نزدیک به ۴۰ ماه مسئولیت بسیج مساجد و محلات را به عهده داشتند، دعوت به قبول مسئولیت کردیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: از حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی برای پذیرش این مسئولیت تشکر می‌کنیم و قطعا از تجربه‌ها و داشته‌های حجت‌الاسلام والمسلمین جیحونی استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: