کد خبر: 3969414
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
در آستانه روز جهانی قدس، برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور اعلام شد.

فلسطین

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان موعدی سالانه برای آزادگان و مجاهدان و فرزندان خط مقاومت و آزادی از هیمنه استکبار است تا عهد و میثاق خود را با موضوع بزرگ یعنی موضوع فلسطین تجدید کنند و این موعد حامل یکی از مقدس‌ترین عناوین اسلامی یعنی قدس شریف است.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و وجود محدودیت در برگزاری تجمعات فیزیکی، برنامه‌های دانش آموزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در روز جهانی قدس به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به همین جهت سبد برنامه‌ای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، به شرح زیر است:


با کاروان انصار


با پشت سر گذاشتن تجربه خوب کاروان‌های سرود خیابانی سال گذشته در کشور، امسال نیز این امر را در روز قدس به همراهی دانش آموزان سراسر کشور اجرا خواهد شد دانش‌آموزان با اجرای سرود ایران قوی در محله‌ها و میادین شهر، کاروان‌های خیابانی دانش آموزان را تحت عنوان «با کاروان انصار» در روز جمعه همزمان با روز قدس هفدهم اردیبهشت راس ساعت ۱۷ خواهند داشت.


پویش مستندنما

بحث مطالعات درباره مسئله فلسطین و کسب اطلاعات حداکثری در این حوزه علیرغم اهمیت بسیار، تا حدودی مغفول مانده است. نوجوانان در رده سنی خاصی قرار دارند که مسئله تعلیم و تربیت ذهنی در آنان بسیار موثرتر از سایر سنین می‌باشد. به همین جهت، کد تخفیف ۸۰ درصدی اشتراک یک ماهه این تلویزیون اینترنتی در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد و دانش آموزان پس از مشاهده دو مستند اورشلیم و قصه‌های قدس مسابقه‌ای در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه بین دانش آموزان برگزار خواهد شد و جوایز نفیسی به آن‌ها اهدا خواهد شد.


قدس در قاب رسانش


در قالب ویژه برنامه جشنواره رسانش به مناسبت ماه مبارک رمضان و روز قدس و از آنجایی که فعالیت هنری و تولید محتوا اهمیت بسیاری دارد، در نظر است تولید پادکست صوتی و کلیپ تصویری با موضوع روز قدس و فلسطین توسط دانش آموزان صورت گیرد و افراد برتر مورد تقدیر قرار گرفته و جایزه دریافت نمایند. دانش آموزان می‌توانند برای شرکت در این پویش به کانال و سایت رسانش به آدرس http://resaanesh.ir/ مراجعه کنند.


یک دلیل نفرت از اسرائیل


همچنین دانش آموزان می‌توانند در پویشی با نام یک دلیل نفرت از اسرائیل نیز شرکت کنند که طی آن دانش آموزان دلیل خود را در قالب ویدیو و یا عکس نوشت در فضای مجازی با هشتگ #گنبد_پفکی منتشر می‌نمایند و آثار خود را برای ما در کانال بله به آیدی @anjoman_admin ارسال کنید که از بین آثار به برگزیدگان این طرح هدایای ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت و کانال آینده سازان به نشانی @ayandehsazaan مراجعه کنند.
 
روز قدس
 
روز قدس
 
روز قدس
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: