کد خبر: 3971230
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
کتاب «تشکل تراز» مجموعه‌ای از توصیه‌های رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی به کوشش مجتبی رئیسی به همت نشر معارف به چاپ رسید.

«تشکل تراز» از منظر رهبر معظم انقلاب به چاپ رسیدبه گزارش خبرنگار ایکنا؛ کتاب «تشکل تراز» نوشته مجتبی رئیسی مجموعه منظم و کاربردی و با دسته‌بندی و موضوع‌بندی جامع، منظومه فکری مقام معظم رهبری از یک تشکل دانشجویی را جلوی چشم مخاطب می‌آورد.

این مجموعه از شش فصل با عناوین مسئولیت دانشجو بودن، فرایض دانشجویی، توصیه‌های پدر، تشکل انقلابی، در خط امام و فعالیت سیاسی در دانشگاه تشکیل شده است و در آخر ضمیمه مفصلی با عنوان توصیه‌های تشکیلاتی به بسیج دانشجویی دارد که منظومه فکری رهبر معظم انقلاب درباره تشکل تراز را تشکیل می‌دهد.

کتاب «تشکل تراز» در ۱۷۶ صفحه و با قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده و هم اکنون در تمام فروشگاه‌های پاتوق کتاب و کتابفروشی‌های جبهه فرهنگی انقلاب در دسترس علاقمندان قرار دارد.

در برشی از این کتاب آمده است: «شما اشکالاتی مطرح می‌کنید؛ این اشکالات بعضی وارد است، بعضی وارد نیست. نفس این اظهار و این طلبکاری، خیلی قیمت دارد و من توصیه‌ام این است که این طلبکاری را از دست ندهید. این طلبکاری چیز بسیار خوبی است. علاج مشکلات هم همین طلبکاری شماست. اینکه حالا بعضی‌ها می‌گویند علاج کنیم. علاج چیست؟ علاج همین طلبکاری است».

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: