کد خبر: 3971287
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۳
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری با انتشار بیانیه‌ای با محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در فلسطین خواستار پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین با استفاده از امکانات مالی، سیاسی و بین‌المللی شد.

به گزارش ایکنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری با انتشار بیانیه‌ای با محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در فلسطین خواستار پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین با استفاده از امکانات مالی، سیاسی و بین‌المللی شد. متن  این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم

ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد.(سوره محمّد آیه 7)

جنایات وحشیانه و ظالمانه صهیونیست‌ها در مسجدالاقصی، قدس شریف و دیگر مناطق فلسطین بار دیگر چهره کریه استکبار و صهیونیسم بین الملل را به نمایش گذاشت.

رژیم منحوس صهیونیستی با پشتیبانی شرکایش از جمله‌ آمریکای جنایتکار دست به شهادت غیرنظامیان و فلسطینیان بی‌گناه می‌زند که این اقدام خلاف قوانین و قواعد بین‌المللی است و نشان‌دهنده ضعف و ناتوانی آنها در پیاده‌سازی طرح‌هایشان از جمله معامله قرن و عادی‌سازی روابط با سران سازشکار برخی از کشورهای عربی است و همچنین تلاشی برای نجات این رژیم کودک‌کش از منجلاب زوال است.

اکنون مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(دام عزه) به خوبی راه را برای ملت آزاده و سرافراز فلسطین روش نمودند و فرمودند: «این جنایات در جلوی چشم جهانیان قرار دارد و همه باید با محکوم کردن آن، به وظایف خود عمل کنند. صهیونیست‌ها جز زبان زور چیزی نمی‌فهمند لذا فلسطینی‌ها باید با افزایش قدرت و مقاومت خود، جنایتکاران را به تسلیم شدن و توقف اقدامات وحشی‌گرانه مجبور کنند.»

 ملت سرافراز فلسطین همچون گذشته با راهبری مقام معظم رهبری(دام عزه) با شجاعت، قدرت و توانمندی در برابر این جنایتکاران ایستادگی کرده و در برابر آنها تعظیم نکرده است و این راه روشن را تا آزادی قدس شریف و پیروزی نهایی ادامه می دهد.

رئیس جمهور نیز در سخنان خود در جلسه هیات دولت تأکید کرد: «مگر مردم مظلوم غزه و قدس شریف چه کرده‌اند که این همه علیه آنها کشتار و جنایت می‌کنید، صهیونیست‌های جانی که کشتار می‌کنند نسبتی با هیچ دینی ندارند. چرا کشورهای مسلمان و بزرگ همسایه فلسطین مثل مصر و اردن و  دیگر کشورها در مقابل این جنایات سکوت کرده‌اند.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری تجاوزات اخیر رژیم کودک کش و غاصب اسرائیل که با چراغ سبز آمریکای تروریست و حامیان آن، صحنه‌های دلخراش ضد انسانی را در غزه و برخی مناطق فلسطین انجام می‌دهند، شدیداً محکوم کرده و با افتخار اعلام می‌کند که از مردم عزیز فلسطین و مقاومت آن حمایت کرده و از سازمان ملل می خواهد در برابر این جنایات سکوت نکند و همچنین از دولت‌ها، رؤسای جمهور، مؤسسات بین‌المللی، رؤسای مجالس کشورهای اسلامی و سازمان سران کشورهای اسلامی و آزادگان جهان درخواست دارد با اتحاد و همدلی به یاری و پشتیبانی مردم سرافراز و غیرتمند فلسطین بشتابند و از نظر امکانات مالی، سیاسی و بین‌المللی در برابر اسرائیل غاصب و جنایتکار که به دنبال یهودی‌سازی قدس و ادامه شهرک‌سازی و آواره کردن مردم آن منطقه می‌باشد، بایستند و نگذارند قبله اول مسلمین مورد اهانت و هجمه قرار گیرد و از مردم فلسطین پشتیبانی کنند قطعاً اسرائیل نابود خواهد شد و وعده خداوند متعال تحقق پیدا خواهد کرد.

إِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الْأَشْهَادُ(سوره غافر آیه 40)

ما البته رسولان خود و اهل ایمان را هم در دنیا ظفر و نصرت می‌دهیم و هم روز قیامت که گواهان به شهادت برخیزند.

به امید رهایی قدس عزیز

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری

چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: