کد خبر: 3972112
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
اتحادیه هنرمندان تونسی با انتشار بیانیه‌ای، حمایت خود را از مسئله فلسطین اعلام و تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی علیه مردم این کشور را محکوم کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، اتحادیه هنرمندان تونس در بیانیه‌ای که منتشر کرد، تعرض مداوم نیروهای اشغالگر اسرائیلی علیه ملت فلسطین در قدس شریف و حملات ظالمانه آنها به اراضی فلسطینی را که شهدای بسیاری بر جای گذاشت، محکوم کرد.

این اتحادیه در بیانیه خود که با امضای لطفی بوشناق، رئیس هیئت مدیره و دبیر آن صابر الرباعی منتشر کرد، از ‌حمایت کامل از ملت فلسطین و مسئله برحق آن در مقابله با دشمن اسرائیلی‌ خبر داد و ‌از جامعه مدنی ملی و بین‌المللی و سازمان ملل متحد خواست برای توقف حملات علیه فلسطینیان و اجرای قطعنامه‌های قانونی بین‌المللی مربوط به سال 1967 درباره مسئله فلسطین و حق مردم این کشور در برخورداری از کشوری مستقل به پایتختی قدس شرقی دست به کار شوند.

‌اتحادیه هنرمندان تونس در همین بیانیه، همه اتحادیه‌های هنری و هنرمندان جهان را به اتحاد و حرکت برای یاری ملت فلسطین به منظور استرداد حقوق مشروع آنها و از میان‌بردن ظلمی تاریخی که دامنگیر آنها شده است، فراخواند تا صلح، امنیت و ثبات در میان همه ملت‌های منطقه سایه‌گستر شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: