کد خبر: 3987822
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
«شمرون کُناردون» اثر جدید سارا عرفانی و مریم سادات علویان با محور زندگی جهادگر شهید امیر محمد اژدری به همت انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

داستان زندگی جهادگر شهید امیرمحمد اژدری منتشر شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی نشر شهید کاظمی؛ امیر محمد اژدری وقتی آسمانی شد ۲۵ ساله بود؛ اما به گفته اطرافیانش که او را به خوبی می‌شناختند، بیش از دوبرابر سنش برای رفع محرومت از چهره شهر و کشورش تلاش کرد. مسئولیت گروه پزشکی و درمانی امام رضا(ع)، مسئولیت گروه عمرانی امام رضا(ع) و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا(ع) بود.

وی در اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان، خوزستان، خراسان، کرمانشاه، ایلام و... سابقه انجام فعالیت‌های جهادی داشت. در حادثه زلزله کرمانشاه از پیش‌قدمان جهادی برای کمک به مردم زلزله‌زده بود. با وجود عدم حمایت‌ها، کم‌کاری‌های برخی مسئولان و کمبود‌ها و نواقص، هیچگاه از پای ننشست و تا حد امکان، تلاش خود را برای آبادی سرزمینش دریغ نکرد.

کتاب «شمرون کناردون» گوشه‌ای از زندگی امیرمحمد اژدری را از نگاه خودش در قالب داستانی به تصویر کشیده است. روایتی خواندنی و جذاب که به قلم سارا عرفانی و مریم سادات علویان به رشته تحریر در آمده است.

در قسمتی از کتاب می‌خوانیم: روی گوشی‌اش سرک می‌کشم. رفته سراغ پست‌های قدیمی‌تر. دارد کپشن پست‌هایم را یکی‌یکی می‌خواند و در هر کدام که آرزوی شهادتی هست، روی پیشانی‌اش می‌کوبد و آه بلندی با بازدم بیرون می‌دهد. بخار آهش در هوای سرد بهمن، ابر‌های کوچک را آماده باریدن می‌سازد. چند دقیقه‌ای هست روی پستی که بعد از شهادت شهید حججی گذاشته بودم، گیر کرده. هی با بغض زمزمه می‌کند: «و از آن روز سرم میل بریدن دارد» و هی دست می‌کشد روی سر و صورتش و هی اشک‌هایش می‌چکد. یکهو خم می‌شود روی سنگ. دو تا دست لرزانش را می‌گذارد دور صورت عکس. زمزمه می‌کند: «امیر جان!» 

«شمرون کُناردون» اثر جدید سارا عرفانی و مریم سادات علویان با محوریت زندگی جهادگر آسمانی امیر محمد اژدری، عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا (ع) در قطع رقع و ۲۱۶ صفحه به همت انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد. 

همچنین، علاقه‌مندان برای تهیه این اثر ارزشمند می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی nashreshahidkazemi.ir سایت manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه کنند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: