کد خبر: 3987961
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
در جلسه مجمع اتحادیه مؤسسات قرآنی بوشهر محمد ادیب‌نیا، مدیر مؤسسه حنان دلوار شهرستان تنگستان به‌عنوان مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان انتخاب شد.

به گزارش ایکنا، جلسه مجمع اتحادیه مؤسسات قرآنی استان بوشهر روز گذشته، دهم مردادماه تشکیل شد و در آن محمد ادیب‌نیا، مدیر مؤسسه حنان دلوار شهرستان تنگستان با چهار رأی از مجموع هفت رأی به‌عنوان مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان انتخاب شد.

همچنین سیدمجتبی هاشمی، با شش رأی به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و اکبر پورآزاد نیز به معاون و نائب‌ریئس اتحادیه و مهدی دهقانیان نیز به عنوان منشی اتحادیه تعیین شد.

همچنین در این جلسه مراسم تودیع ابراهیم مرادی، مدیرعامل سابق اتحادیه قرآنی بوشهر نیز برگزار و از زحمات ایشان تجلیل شد. وی حدود ۱۲ سال مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان و سه دوره دوساله نیز در مرکز کشور در هیئت مدیره و هیئت بازرسی اتحادیه قرآنی کشور حضور داشت.

یادآور می‌شود، دومین دوره انتخابات مجمع عمومی اتحادیه مدغم قرآنی بوشهر در تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ با حضور مسئولان ۶۸ مؤسسه از ۷۹ مؤسسه رسمی و ثبت شده استان در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) این استان برگزار شده بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: