کد خبر: 3989451
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷

مسئول دبیرخانه هیئت‌های انصارالمهدی(عج) با اشاره به فعالیت هیئت‌های دانش‌آموزی در ایام محرم گفت: امسال همانند سال گذشته باتوجه به شرایط کرونا در کشور، هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) با شعار «نوجوانیم و قوی، مرد همین میدانیم» برگزار می‌شود.

برگزاری هیئت‌های انصارالمهدی(عج) با شعار «نوجوانیم و قوی، مرد همین میدانیم»به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مرتضی جهانبازی، مسئول دبیرخانه هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در آستانه ماه محرم و مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) گفت: هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) همه ساله با حال و هوای ویژه دانش‌آموزی در سراسر کشور برگزار می‌شود و هیئت انصارالمهدی(عج) نیز امسال با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا با اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه دانش‌آموزان در اکثر استان‌های کشور برگزار خواهد شد.

وی گفت: امسال نیز اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سبد برنامه‌های محتوایی برای دانش‌آموزان در ایام در نظر گرفته است.

جهانبازی با اشاره به مجموعه هفت جلدی کتب «ره‌نامه» بیان کرد: مجموعه کتب ره‌نامه به منظور مدل‌سازی تربیتی هیئت دانش‌آموزی و آموزش آداب هیئت‌داری نگارش شده و عناوین این مجموعه هفت جلدی شامل کارکردهای تربیتی، تشکیلاتی و اجتماعی هیئت، موانع و گره‌های ذهنی تأسیس و برگزاری هیئت، شاخصه‌های هیئت دانش‌آموزی، ساختار تشکیلاتی هیئت دانش‌آموزی، هیئت و کادرسازی، نقش مربی در هیئت دانش‌آموزی و عوامل عدم رشد و پیشرفت هیئت است و و در اختیار دانش‌آموزان قراردارد.

وی گفت: رونمایی از شعار مشترک هیئت‌های انصارالمهدی(عج) کشور از دیگر برنامه‌های این دبیرخانه است که پس از برگزاری فراخوان کشور، تعداد بسیار زیادی از دانش‌آموزان، مربیان و کادر اتحادیه اقدام به ارسال شعار برای محرم امسال کردند و پس از بررسی در دبیرخانه این هیئت، نوجوانیم و قوی مرد، همین میدانیم (پسران) و نوجوانیم و قوی، زینب این میدانیم (دختران) انتخاب شد.

جهانبازی تصریح کرد: اقلام هویت‌بخش هیئت‌های دانش‌آموزی شامل سربند با شعار نحن انصارالمهدی، پیکسل با طرح خادم‌الحسین و کتیبه منقش به تصویر مقام معظم رهبری و حاج قاسم سلیمانی و با شعار نوجوانیم و قوی مرد این می‌دانیم، آماده شده و برای تمامی هیئت‌های انصارالمهدی(عج) در سراسر کشور ارسال شده است.

مسئول دبیرخانه هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) گفت: سایت هیئت انصارالمهدی(عج) با نام انصاری‌ها به نشانی ansariha.ir نیز مرجع آموزش، تبلیغات، گزارش هیئت‌های انصارالمهدی(عج) کشور، ارائه بسته‌های محتوایی (شعر و سبک و سخنرانی متناسب با ذائقه نوجوان) است که نوجوانان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به این سایت بسته‌های محتوایی مناسب هیئت‌های دانش‌آموزی را دریافت کنند.

یادآور می‌شود، هم‌اکنون ۱۴ هزار آموزشگاه متوسطه دوره اول و دوم در کشور تحت پوشش برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستند.

برگزاری هیئت‌های انصارالمهدی(عج) با شعار «نوجوانیم و قوی، مرد همین میدانیم»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: