کد خبر: 3989950
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
همزمان با ایام عزاداری امام حسین (ع)؛

ویژه‌برنامه شعرخوانی «ماهورا» از تولیدات مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی برای پخش در شبکه‌های سیما آماده شده است.

یه گزارش ایکنا، همزمان با آغاز محرم الحرام ۱۴۴۳، ویژه برنامه «ماهورا» با شعرخوانی شاعران آئینی در مدح اباعبدالله (ع) روی آنتن شبکه‌های سیما می‌رود. در این برنامه جمعی از شاعران مطرح کشور از جمله قاسم صرافان، محمدحسین ملکیان، فاطمه افشاریان، محمدجواد پرچمی و هادی جان‌فدا اشعار خود را می‌خوانند.

بنا به این گزارش، با توجه به اینکه مخاطب امروزی به دلیل استفاده زیاد از فضای مجازی تغییر ذائقه داده است و تمایل کمتری به تماشای برنامه‌های بلند دارد، تولیدکنندگان این برنامه با ایجاد قالب جدیدی در برنامه‌سازی اقدام به ساخت مجموعه‌ای کرده‌اند تا ضمن ایجاد جذابیت برای مخاطبان، محتوای مناسبی را نیز ارائه کند. این ویژه برنامه از تولیدات حمایتی مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی است و تولید برنامه‌های مشابه آن تداوم خواهد یافت.

این برنامه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی علی اصغر اصغرزاده، کارگردانی کیارش باستانی، مدیریت تولید محمد پورمهدی و با تدوین امین ملک‌زاده در ۱۸ قسمت کوتاه ۳ تا ۴ دقیقه‌ای تولید و در محرم امسال از شبکه‌‌های سیما پخش می‌شود.همزمان با آغاز محرم الحرام ۱۴۴۳، ویژه برنامه «ماهورا» با شعرخوانی شاعران آئینی در مدح اباعبدالله (علیه السلام) روی آنتن شبکه های سیما می‌رود. همچنین جمعی از شاعران مطرح کشور از جمله قاسم صرافان، محمدحسین ملکیان، فاطمه افشاریان، محمدجواد پرچمی و هادی جان‌فدا اشعار خود را در «ماهورا» می‌خوانند.

با توجه به اینکه مخاطب امروزی به دلیل استفاده زیاد از فضای مجازی تغییر ذائقه داده است و تمایل کمتری به تماشای برنامه‌های بلند دارد، تولیدکنندگان این برنامه با ایجاد قالب جدیدی در برنامه‌سازی اقدام به ساخت مجموعه‌ای کرده‌اند تا ضمن ایجاد جذابیت برای مخاطبان، محتوای مناسبی را نیز ارائه کند. این ویژه برنامه از تولیدات حمایتی مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی است و تولید برنامه‌های مشابه آن تداوم خواهد یافت.

برنامه تلویزیونی ماهورا به تهیه‌کنندگی علی اصغر اصغرزاده، کارگردانی کیارش باستانی، مدیریت تولید محمد پورمهدی و با تدوین امین ملک زاده در ۱۸ قسمت کوتاه ۳ تا ۴ دقیقه‌ای تولید و در محرم امسال از شبکه‌‌های سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: