کد خبر: 3997459
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
عضو سابق پارلمان عراق:
عضو سابق پارلمان عراق و از رهبران عشایر عرب این کشور حشد الشعبی را سد غیرقابل نفوذ برای دفاع از سرزمین و مقدسات خواند و گفت که اگر رشادت‌های رزمندگان حشد الشعبی نبود عراق مانند افغانستان شده بود.

به گزارش ایکنا به نقل از خبرگزاری ملی عراق (نینا)، محمد سعدون الصیهود، عضو سابق پارلمان عراق و از سران عشایر عرب این کشور تأکید کرد اگر جانفشانی‌های حشد الشعبی، رشادت‌ها و پیروزی‌های آنها نبود، عراق نمونه‌ای از افغانستان شده بود.

الصیهود در بیانیه‌ای خبری گفت: حشد الشعبی، نهادی مقدس و سوپاپ اطمینان عراق و مردم آن از هر طیف، مذهب و قومیتی است و اگر جانفشانی‌های حشد الشعبی نبود، امروز گروهک تروریستی داعش همچنان در عراق کشتار، فساد، تجاوز و ویرانگری به بار آورده بود.
این سیاستمدار عراقی  تصریح کرد:  ما حمایت و پشتیبانی از نیروهای حشد الشعبی را می‌ستاییم که به عنوان نیروی مهمی همه توطئه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی را که علیه عراق طراحی می‌شود ناکام گذاشتند بازگشت 30 هزار نیروی این سازمان به سر کار خود پس از اتمام قراردادهایشان را تبریک می‌گوییم تا امروز در کنار برادران خود سد غیرقابل نفوذی برای دفاع از سرزمین، ناموس و مقدسات باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: